top of page

Paslaugos

Mes žinome, kas svarbu investuotojams, todėl galime padėti pasiekti maksimalią verslo vertę.

Investavimas

Siūlome profesionalias investavimo paslaugas individualiems ir instituciniams investuotojams. Padėsime Jums sukurti ir valdyti savo investicinius fondus. Uniqum Capital ekspertų komanda padės Jums rasti ir įvertinti investicijų galimybes bei supažindins su rinkos naujienomis.

Visai nesvarbu, ar tai bus Jūsų pirma investicija, ar jau turite sukaupę ilgametę patirtį: padėsime optimizuoti portfelį ir suteiksime koncentruotą informaciją apie visas investavimo galimybes.

Kapitalo pritraukimas

Padėsime Jums sukurti investicinius projektus, susitarti su investuotojais ir įgyvendinti finansavimo sandorius.

Uniqum Capital komanda išanalizuoja galimybes pritraukti skirtingus kapitalo šaltinius, jų privalumus ir trūkumus, teikia išsamias konsultacijas kapitalo pritraukimo procese, taip pat glaudžiai bendradarbiauja viso proceso metu.

Investicinių projektų rengimas ir valdymas

Padėsime Jums sukurti ir vykdyti investicinius projektus. Mūsų patyrusi komanda gali padėti pritraukti investicijas į įvairius projektus – nuo investicijų į įmonių plėtrą ir nekilnojamojo turto iki kitų, net labiausiai nestandartinių projektų.

 

O jei planuojate pirkti ar pradėti naują verslą kitose rinkose – atliskime įvairių investicinių projektų vertinimus, įmonių bei rinkos analizes.

Portfelio valdymas

Atlikę išsamų investicijų tinkamumo vertinimą, suformuosime ir valdysime Jūsų lūkesčius atitinkantį investicinį portfelį.

Suprantame, kad tik sėkmingas rezultatas nusipelno įvertinimo, tad kainodarą tiesiogiai susiejame su portfelio vertės prieaugiu.

Konsultacijos

Teikiame strateginės konsultacijos paslaugas, kurios padės Jums paruošti investavimui, kapitalo pritraukimui ar pokyčiams versle: bendrovės pirkimui/pardavimui/plėtrai.

Paslaugos apima verslo portfelio analizę, įsigijimų/susijungimų perspektyvų strateginę analizę, kaštų struktūros ir pelningumo analizę, kapitalo struktūros optimizavimą, alternatyvių finansavimo šaltinių vertinimą, finansavimą ir konsultacijas.

Mėnesio įkvėpimai

Jauskite rinkos pulsą - prenumeruokite naujienlaiškį ir nepraleiskite geriausių investicijų bei ekonominių apžvalgų.

Ačiū, jūs sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškį

bottom of page